Miliony dla gminy!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Olka 31-08-16 9:52

[LINK] Pani Burmistrz rośnie w moich oczach z dnia na dzień, same pozytywy w tej gminie się dzieją! W końcu będzie odnowione CK, a i SP i Gimnazjum ze salą gimnastyczną! Oby tak dalej, Śmigiel i wioski pieknieją! Brawo za pomysły czy to ze strefa ograniczonego postoju, czy to Funduszem Sołeckim a teraz taka niespodzianka! Chylę czoła!

Odpowiedz Cytuj
Baba 07-09-16 22:18

Człowieka poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna. Byłe władze miały pecha bo robiły coś czego dziś nie widać i szybko zapomniano. A skąd wysokie miejsce wtedy w Polsce w rankingu pozyskiwania unijnych funduszy na rzecz gminy?

Odpowiedz Cytuj
Jerzy 14-10-16 1:40

Bo tamte władze kanalizowaly gminę A na ich nieszczęście rury zakopano(bo to specyfika kanalizowania).I roboty nie widać.Trzeba było wieżowiec za te pieniądze wystawic w centrum Śmigla.A do kibla by chodzili za stodole

Odpowiedz Cytuj
JANKO 30-10-16 12:56

Oczywiście, ale innych inwestycji to w gminie robić poprzednie włądze nie mogły, bo kanaliza tak? No przecież nie rozśmieszaj mnie,dopiero teraz widać jak gmina się rozwija - bardzo mnie to cieszy! Teraz widąc ożywienie, rozmowy z ludźmi, zawsze stara się obecna władza rozmawiać, zmiana na plus! BRAWO !

Odpowiedz Cytuj
Baba 01-11-16 22:18

Do JANKO. To tak jakby podczas remontu domu uznać, że najważniejsze to powiesić w oknach nowe firanki. Z zewnątrz pięknie, a w domu ściany niewymalowane. Wszystko należy robić w kolejności. Czyż nie tak? No jasne, według takiego myślenia " firanki " bardziej spektakularne....i cieszą oko.

Odpowiedz Cytuj
Marysia 03-11-16 0:01

Smieszne są Twoje argumenty, bo pewnie żal Tobie, że poprzednicy nie byli rozwojowi jak obecna władza to widać, gmina kwitnie i to jest najwazniejsze, hejtowi mowimy nie!

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://smigiel.istrefa.com

istrefa gmina Śmigiel | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Śmigiel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-030


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem