Obsługa piekarni Kaczmarek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Ania 09-12-16 15:26

Chciałam zapytać na forum Śmigla jak długo pan Kaczmarek będzie jeszcze pozwalał by Panie z jego piekarni dotykały chleb i bułki rękoma przed podaniem klientowi? Kilkukrotnie zdarzyło mi się kupić tam chleb i za każdym razem otrzymałam podany "gołą" ręką. Jest to obrzydliwe. Sprawę zgłaszam gdzie indziej a moja noga już w tym sklepie nie postanie. Trzykrotnie obsługiwała mnie Pani która mieszka niedaleko piekarni, w bloku, pani nazwisko na literę J. Podpytywałam kilka osób i również stwierdziły, że inne panie są nielepsze. Obrzydliwość!

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-12-16 15:31

Tez tam juz nie chodze, a kaczmarek nawet telefonu nie odbiera, jak wybierzesz do niego numer by zadzwonic by mu o tym powiedziec to masz komunikat ze nie ma takiego numeru, musisz isc do niego osobiscie, albo wybrac sie do sklepu i w chwili jak bedzie podawac chleb ci to zrob zdjecie telefonem

Odpowiedz Cytuj
Smigielanka 10-12-16 9:18

A ja nie polecam robić zakupów w tej piekarni jeszcze z jednego powodu, a mianowicie takiego, że panie ekspedientki to głównie zajmują się tam plotkami. Przestałam chodzić na zakupy do tej piekarni po tym jak musiałam wielokrotnie kilkanaście minut czekać w kolejce, gdy każdy klient pokolei był spowiadany...

Odpowiedz Cytuj
Zniesmaczona 13-12-16 12:22

Obrzydliwość! Zadzwoniłam w tej sprawie do Kaczmarka, niestety telefon jest nieaktualny. Chętnie bym powiedziała, co myślę o tych "sprzedawczyniach"

Odpowiedz Cytuj
Jola26 15-12-16 18:48

Czego ja się tutaj dowiaduje, aż pójdę zobaczyć z ciekawości, jeśli się to potwierdzi dam znać.

Odpowiedz Cytuj
Klientka 16-12-16 13:04

Obrzydliwe jest to jak można tak obrażać panie w internecie. Dlsczego tutaj wszyscy potrafią coś napisać a wprost powiedzieć nie potrafią?

Odpowiedz Cytuj
Klientka 16-12-16 13:09

I numer jest aktualny. Proszę sobie sprawdzić albo nauczyć się korzystać z telefonu bo specjalnie sprawdziłam z ciekawości ☺

Odpowiedz Cytuj
Była klientka 16-12-16 17:23

Na własne oczy widziałam, jak podaje się pieczywo bez rękawiczek u Pana Kaczmarka w piekarnii, ale rzeczywiście, na drugi raz trzeba się odezwać, zrobić zdjęcie i zanieść szefowi jako dowód.

Odpowiedz Cytuj
Zbulwersowana 16-12-16 22:53

To miejsce to jest tylko wylęgarnia plotek. Panie zamiast skupić się na swojej pracy skupiają się tylko na plotkach, a szefostwo nic z tym nie robi. Pani w ciemnych włosach jest tak roztrzepana, że któregoś dnia zapomni jak się nazywa. Przestałam tam chodzić, jak na własne uszy słyszałam, co się tam wyprawia, a co do podawania pieczywa bez rękawiczek to pozostawiam to bez komentarza, na szczęście są w Śmiglu miejsca, gdzie można kupić pieczywo podawane klientowi w odpowiedni sposób.

Odpowiedz Cytuj
Klientka 18-12-16 12:09

Zgadzam się z komentarzem powyżej - jak można obrażać ludzi tutaj na forum Smigla?! Jak coś nie pasuje to powiedzieć to prosto w twarz a nie za plecami kogoś opisywać ! Niech każdy patrzy na siebie ! Korzystam z usług Piekarni od wielu,wielu lat i nic złego nie mogę powiedzieć . Zawsze miła atmosfera! Pozdrawiam !!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://smigiel.istrefa.com

istrefa gmina Śmigiel | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Śmigiel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-030


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem