Delikatesy centrum...... Odmowa sprzedazy...!!!!!????

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Dominik 28-08-18 21:55

Dzisiaj 28/08/2018 sie przekonalem ze w handlu mimo duzej kokurecji pani sklepowa jest panem Bogiem i jej widzimisie jest najwazniesze! O godzinie 20/40 nijaka pani Milena odmowila mi sprzedazy pokrojonej wedliny gdyz jak stwierdzila maszyny do krojenia wedlin ma juz umyte.Kiedy tej pani oznajmilem ze przeciez sklep jest otwarty wiec powinienem kupic wszystko pani BEZCZELNIE mi odpowiedzla ze nie bedzie siedziec po godzinach bo mi sie ZACHCIALO KROJONYCH WEDLIN a ponadto nie bede jej mowil KIEDY ONA MA MYC KRAJALNICE!!!LOLLLLLL!
Wiec odpowiedzalnie stwierdzam ze DELIKATESY CENTRUM TO JESZCZE WIEKSZE DZIADOSTWO NIZ EKO....Wiec od dzisiaj IGNORUJE IBOJKOTUJE CALKOWICIE .....DELIKATESY CENTRUM!!!

Odpowiedz Cytuj
Wow 28-08-18 22:30

Stary... Nie mam słów. Chyba powinni zatrudnić Ukrainkę, lepiej by na tym wyszli.

Odpowiedz Cytuj
Radnak 30-08-18 21:17

Przepraszam a gdzie w Śmiglu są delikatesy centrum???

Odpowiedz Cytuj
Wow 30-08-18 21:39

Skarżyńskiego 5A, 64-030 Śmigiel

Odpowiedz Cytuj
Słabo 31-08-18 13:56

Byłam osttanio w delikatesach centrum. Chciałam kupić ciasto, było kilka rodzajów. Zapytałam zatem jakie ciasta są, ponieważ nie widzę żadnych etykiet z nazwą i ceną. Pani odpowiedziała mi że nie wie jakie to ciasta i "jakie chcę" wyraźnie zniecierpliwiona. Kupiłam w końcu ciasto na chybił trafił. Bardzo mało profesjonalne zachowanie Pani sprzedawczyni, duży minus za to, że po pierwsze nie wie co sprzedaje a po drugie brak jakichkolwiek etykiet z nazwą produktu.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-09-18 21:44

Ciekawe, czy to ta sama baba była. Pewnie robi za ćwierć stawki plus połowę pod stołem i właściciel jej nie ruszy bo to symbioza obustronna. Tylko ciekawe ile czasu taki duet się utrzyma jak zrażą wszystkich klientów i nikt tam nie będzie kupował.

Odpowiedz Cytuj
. 14-09-18 17:00

Witam serdecznie Państwa.
Odpowiadając na powyższe komentarze: firma nie płaci za nadgodziny, a umowy mamy na cały etat. Nie jesteśmy jednym sklepem, tylko siecią, także nie ma możliwości by szefostwo z Wrocławia przyjeżdżalo specjalnie i płacić pod stołem..
Jeśli natomiast chodzi o sprzedaż ciasta, która mamy od miesiąca, z zazaleniami, że nie ma nazwy ciasta lub ekspedientka nie wie co to za ciasto, bardzo proszę z pretensjami do firmy Trojanka. Od nich otrzymujemy ciasto. Także bardzo proszę zbędne komentarze zostawić dla siebie, a komu co nie pasuje proszę skargi przynieść do biura w sklepie. Wypisywanie na stronie oznacza tylko i wyłącznie brak odwagi.
A Pana, któremu nie została pokrojoną wędlina dokołanie o 20.48 serdecznie pozdrawiam. Ma Pan do nas bardzo daleko.

Odpowiedz Cytuj
Miecio 14-09-18 20:36

No no, co za bezczelność. Zamiast przeprosić klienta, który słusznie się poskarżył to dostaje jeszcze drwiny "serdecznie pozdrawiam". Moja rada: omijać ten sklep szerokim łukiem.

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-09-18 21:26

Sz.P.
To nie żadna drwina ani bezczelność...to ludzki odzew na atak.
Trzeba być obiektywnym jeżeli wina jest po stronie obsługi to jak najbardziej należy się zwrócenie uwagi.Natomiast nie możemy mówić, że klient może wszystko ...łącznie z obrażaniem personelu... klient oczekuje szacunku,zrozumienia srawnej i fachowej obsługi i tu się zgadzamy.... ale gdzie szacunek w drugą stronę.Pan poskarżył się na forum nie okazując obsłudze sklepu (pomimo,że został od razu przeproszony) odrobiny szacunku pisząc... nijaka Milena.
Podsumowując
Wszystko działa w dwie strony
Zadowolonym klientom życzymy udanych zakupów
Tym niezadowolonym.... również nie koniecznie w DC

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://smigiel.istrefa.com

istrefa gmina Śmigiel | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Śmigiel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-030


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem