Wybory samorządowe

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Naj 04-03-18 17:50

Czy słyszeliście o takiej miejscowości jak Kąty Wielkopolskie? Zapewne nie. To przecież dziura zabita dechami i w porównaniu ze Śmiglem nic nie znaczące miejsce.Śmigiel to przecież miasto pełne tradycji z aspiracjami do rozwoju.Nie ma jednak Śmigiel szczęścia do gospodarzy.Tak jak dawno dawno temu włodarze miasta obawiali się torów kolejowych blisko miasta bo będą im zakłócały spokój ,tak i teraz zamiast rozwoju włodarze miasta idą w kierunku zmiany statusu z miejskiego na wiejski bądź ewidentną zaściankowość Jednak w Kątach znaleźli się ludzie którzy pomyśleli o przygotowaniu terenów inwestycyjnych ,zabiegali o inwestorów i dzięki temu powstanie tam duży zakład produkcyjny,dzięki któremu będą pieniądze na lepsze życie dla mieszkańców.A u nas co, pomimo zapowiedzi przedwyborczych przyszłej Pani Burmistrz co do zmiany sytuacji inwestycyjnej nic się nie dzieje.Przyjechali co prawda jacyś skośnoocy kandydaci na inwestorów ale poza uśmiechami i wypiciem kawy nic się nie wydarzyło.Brakuje programu ,brakuje ludzi z odpowiednimi umiejętnościami,brakuje chęci.Natomiast jest teatrzyk kukiełkowy w roli głównej z Panią Burmistrz i szefową Zakładu Wodociągowo Kanalizacyjnego.Jakieś dziwne inwestycyjki bez przetargu jakieś imprezki oraz nadymane wydarzenia kulturalne.I co dalej czy naprawdę chcemy stać w kącie czy też rozwijać się.Jeżeli tak to kolejne zmiany są konieczne.Może kiedyś Śmigiel będzie miał prawdziwego gospodarza na miarę ambicji jego mieszkańców.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-03-18 18:13

A czy to nie były czasem Kąty Wrocławskie?

Odpowiedz Cytuj
Ja1 06-03-18 23:20

Jestem za pierdoło. Tak pierdoło, bo na razie nim jesteś. Dawaj swój program wyborczy a zarazem naprawczy, ładnie się przedstaw z imienia i nazwiska , a kto wie, może na Ciebie zagłosuję Panie/Pani X . Szkalować i pisać pierdoły to może każdy. Nie podoba się to co jest teraz ok, Twoje prawo. Chcesz lepiej , masz pomysł to dawaj nazwisko i imię i startuj pierdoło w wyborach. Aha i jeszcze jedno, nikogo nie obrażam słowem pierdoła bo.? No właśnie, bo nie ma kogo, jedynie jakiś wpis anonima.

Odpowiedz Cytuj
Do JA1 07-03-18 15:04

Jesteś zafascynowany władzami w Śmiglu,jak patologia pobierająca 500 plus PIS-em.

Odpowiedz Cytuj
Radny 09-03-18 15:50

Więc Pan lub Pani odwoła w trybie natychmiastowym to co zostało tutaj napisane, odnośnie strefy inwestycyjnej, która powstała na powierzchni 30 ha, w tej sprawie została podjęta uchwała RM, strefa jest zlokalizowana w Nietążkowie. Najwyraźniej nie śledzi Pani/Pan uważnie tego co się w gminie dzieje. W przeciwnym wypadku spotkamy się w sądzie.
Radny.

Odpowiedz Cytuj
Jan ze Splawia 09-03-18 15:54

A to ciekawe, nic w Śmiglu przez 3 lata się nie zmieniło? Nic nie powstało, nie zrealizowano? A co powiesz na fundusz solecki, na termomodernizacje szkoły i ck, na wymiane azbestocementu, na remonty szkol Np w starym Bojanowie czy starej Przysiece drugiej, na szerwg imprez kulturalnych, na przywrocenie Muzola, na obnizke cen wody i ścieków i wiele innych... Ale cóż Malkontentem byc to sztuka!

Odpowiedz Cytuj
Radny 10-03-18 0:52

"A u nas co, pomimo zapowiedzi przedwyborczych przyszłej Pani Burmistrz co do zmiany sytuacji inwestycyjnej nic się nie dzieje" - proszę Państwa jak wspomniałem jest uruchomiona strefa inwestycyjna w Nietążkowie na Podśmiglu, została w tej sprawie podjęta uchwała RM, obecnie trwają procedury, które uruchomią tą strefę, jest budowana droga Nietążkowo -Włoszakowice z tej drogi będzie zjazd do strefy, na ten temat były informacje w prasie . kolejna sprawa w tej kadencji sprzedano ziemię i trwa budowa zakładu w Przysiece Polskiej - Zakładu taboru Kolejowego,który docelowo zatrudni 200 osób, więc zarzuty - pomówienia zawarte w powyższej wypowiedzi przez autora "naj"są bezpodstawne, to samo tyczy się zarzutu, pomówienia -"jakieś dziwne inwestycyjki bez przetargu". Proszę Państwa krytyka jest dopuszczalna, ale celowe wprowadzanie dezinformacji, stosowanie pomówień jest karygodne. W związku z tym, że autor tego wpisu nie dokonał sprostowania i nie przeprosił, to będzie musiał to zrobić w sądzie, nie ma tolerancji na kłamstwa.

Odpowiedz Cytuj
Panie Radny 10-03-18 8:54

Istnieje wolność słowa,wolność wypowiedzi i do tego m.in.służy internet.Proszę nie straszyć,gdyż w.w. wypowiedzi nie mają znamion czynu karalnego,gdyż nikomu nie grożą a krytyka jest czymś normalnym.

Odpowiedz Cytuj
Jan ze Splawia 10-03-18 9:08

Krytyka tak, ale nie kłamstwa i wprowadzenie w błąd. Jeśli jest cos nie tak wg Pana/Pani należy złożyć doniesienie do prokuratury. Pani Burmistrz duza dla nas zrobiła i bede na nia głosował, bo Śmigiel odzyl!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://smigiel.istrefa.com

istrefa gmina Śmigiel | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Śmigiel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-030


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem