Przychodnia w Śmiglu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Marta 17-03-18 22:51

Żal pisać .....
co na ten temat myślicie ? Dlaczego tak tu jest i dlaczego nic sie nie zmienia mimo ze wszyscy o tym mówią od dawna . Najbardziej dobija sytuacja jeśli chodzi o brak dobrego pediatry, o szczepieniach dla dzieci nie wspominając .

Odpowiedz Cytuj
Kolo 18-03-18 7:36

Skoro wszyscy mówią to może się coś ruszy wreszcie. Myślisz ze wybory mogą mieć ma to jakiś wpływ?

Odpowiedz Cytuj
Monika 18-03-18 10:33

Jak coś się nie podoba,to nic nie stoi na przeszkodzie,żeby leczyć się prywatnie albo przepisać się do lekarzy w Lesznie lub w Kościanie,nikt nikogo nie zmusza, żeby leczyć się w Śmiglu a narzekać najłatwiej.

Odpowiedz Cytuj
Kolo 18-03-18 10:58

Nie no bez przesady. Zawsze trzeba dążyć do tego żeby było lepiej. Zgadzam się z autorka. Tylko kwestia co należy zrobić co jest najważniejsze. Jak się to dobrze zdefiniuje i określi to można zacząć myśleć o korektach. Chodzi o to żeby nie biadolić tylko konstruktywnie dyskutować.

Odpowiedz Cytuj
Do Kolo 18-03-18 12:16

Taki mądry jesteś,to idż na Uniwersytet Medyczny,wykształć się i potem zobaczysz jak fajnie pracuje się w kontaktach z wiecznie interesownymi pacjentami.

Odpowiedz Cytuj
Marta 18-03-18 14:34

Mając dwójkę lub trójkę dzieci czasem cieżko leczyć sie prywatnie i z każda infekcja przedszkolaka ( średnio 2x w miesiącu ) lecieć prywatnie do pediatry za 100 zł x ilość dzieci. Nie każdego stać . Pozatym ludzie- na co odprowadzam składki ?!
Proszę mi wierzyć - próbowałam znaleść przychodnie w Koscianie ostatnio. Odmówiło mi 3 pediatrów - raz ze przepełnienie jest wszędzie , dwa- wiedza jaka jest tu „sytuacja „ i obawiają sie najazdu pozostałych pacjentów ze Smigla. Wręcz wprost powiedziano mi ze powinnam to zgłosić do NFZ!
Nie chodzi o to by komuś dopiec ale o to żeby w koncu był jakiś standard usług .

Odpowiedz Cytuj
Marta 18-03-18 14:49

Nie mam siły walczyć z wiatrakami, nim cos tu sie zmieni przychodnie na jakaś w Lesznie pewnie.
Mieszkam tu 5 lat i takiej ignorancji i bylejakości usług to dawno nie widziałam . Ludzie juz tu do tego przywykli chyba. Ok - dorosłemu nic sie nie stanie raczej jeśli bedzie miał zle zapisana dawkę leku raczej ....ale dziecku?!????
Gdyby to było lepiej zarządzane .....Patent na Smigiel i wszystko w nosie. W tak małej Osiecznej sa 3 przychodnie i jest wybór a ludzie i tak przenoszą sie do Leszna. Dzis nie te czasy by traktować ludzi jak śmieci . Moze by ktoś posłuchał konstruktywnej krytyki i cos zmienił tu. W ościennych miejscowościach wiedza jaka jest sytuacja i juz nas nie chcą bo kto mądry złożył deklaracje gdzie indziej dawno temu. Niestety nie jestem tutejsza i dopiero teraz widzę o co im chodziło ....

Odpowiedz Cytuj
Ania 18-03-18 18:24

No to jak Was nie chcą,ani w Kościanie,ani w Lesznie to szukać dalej a nie narzekać,uważajcie,żeby klawiatura nie zalała Wam się łzami,straszne dostali się tacy do internetu i myślą,że oczerniając innych podniosą swoją samoocenę.

Odpowiedz Cytuj
MZ 03-04-18 1:15

Moim zdaniem mamy spory regres, jeśli szukając godnego zaufania lekarza pierwszego kontaktu trzeba jeździć do powiatowego lub byłego wojewódzkiego miasta. Z "oferty" naszej przychodni zrezygnowałam już dawno.

Odpowiedz Cytuj
Miki 03-04-18 7:22

A ona jest właściwie prywatna czy nie?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://smigiel.istrefa.com

istrefa gmina Śmigiel | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Śmigiel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-030


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem